Hızlı Menu
Bülten üyelik için e-postanızı yazınız.

Hakkımızda

  2016 yılında Bursa Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin müşterek ihtiyaçlarını karşılamak, mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak, sanayii siteleri, endüstri bölgeleri, organize sanayi bölgeleri v.b. tesislerin arazi, yapı ve inşaatların planlanması, projelendirilmesi, alt yapı çalışması ve inşasının yapılması ve yaptırılmasını sağlamak, yönetmek ve işletmek maksadıyla Bursa Ticaret ve Sanayi odası iştiraki ile kurularak inşaat sektöründe faaliyetine başlayan BURSA KALKINMA ANONİM ŞİRKETİ kurumsallaşmış yapısı ve çağdaş teknolojiye egemen, eğitimli kadrosu ile inşaatta dünya standartlarında hizmet sunmayı prensip edinerek, kuruluşundan bu yana birçok projeye imza atmıştır. Güvenilir, estetik, kaliteli üretimi hedefleyen şirketimiz;

   Nitelikli yapı anlayışını, kusursuz alt yapı sistemleriyle birleştirir, yılların deneyimini insana saygı ilkesiyle buluşturur. Sektöründe profesyonel bir soluk getiren farklı hizmet anlayışını sürdürmektedir.

   Kurumsallaşma konusunda hızla gelişme gösteren şirketimiz güçlü müşteri kitlesi ile inşaat sektöründe uzmanlığını kanıtlamıştır.

   Uluslararası standartlara uygun teknolojik donanımla modern mimariyi geleneksel değerlerle birleştirerek kalıcı yapılar yaratır. Estetik ve konforu tasarımla birleştirerek, huzurlu ve güvenli yaşam alanları yaratırken teknolojinin tüm olanaklarını kullanır. Hızlı üretim anlayışı, kalitesi ve güvenilirlik anlayışı ile projelerini devam ettirmektedir.